Aktualności: nowe łóżka i materace w naszej ofercie!

W odpowiedzi na zmieniający się świat stworzyliśmy serwis internetowy w całości poświęcony sypialni. Na bazie naszych doświadczeń i Państwa opinii, którymi zechcecie się z nami podzielić będziemy prezentować na łamach serwisu najlepsze rozwiązania związane z urządzeniem tak ważnego miejsca jakim jest sypialnia.

 Dobry sen dzisiaj to nie tylko pięknie urządzona sypialnia, w której posiadamy niepowtarzalne meble i wygodny materac, ale przede wszystkim najważniejsza część domu, w której spędzamy niemalże jedną trzecią część życia. Ma ona być miejscem relaksu, odpoczynku i odbudowy. To właśnie w sypialni zaczyna się najczęściej nowe życie i dlatego atmosfera w niej stworzona  jest tak ważna. 

Zachęcamy do dzielenia się z nami  Państwa opiniami na temat sypialni na naszym profilu na facebooku.

Zespół Sypialnia24.com

 

Aktualności

Promocja z materacami Hevea

Promocja z materacami Hevea Dodano: 2014-01-01

Szanowni Klienci! Zachęcamy do skorzystania z promocji na materace Hevea z poduszką Visco Gartis!!! Do każdego zakupionego materaca z kolekcji materacy sypialnianych, nawierzchniowych oraz Junior Snudo, dodajemy poduszkę Visco.

więcej ... Autor: Zespół Sypialnia24
Jesienią liście i ceny szybują w dół

Jesienią liście i ceny szybują w dół Dodano: 2013-10-01

Sklep internetowy Sypialnia24.com zaprasza na „jesienną wyprzedaż”. więcej ... Autor: Zespół Sypialnia24.com
Letnie Wietrzenie Magazynów!!!

Letnie Wietrzenie Magazynów!!! Dodano: 2013-07-08

Sklep internetowy Sypialnia24.com ma przyjemność ogłosić „letnie wietrzenie magazynów”. więcej ... Autor: Zespół Sypialnia24.com
Gorące nowości!!!

Gorące nowości!!! Dodano: 2012-11-14

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższych dniach do naszej oferty łóżek dołączą dwa nowe modele Kavia i Bali. Nowe łóżka, to kolejne autorskie projekty zespołu sypialnia24.com , które stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

więcej ...
Śpij po królewsku - KINGSTON 32 strefowy

Śpij po królewsku - KINGSTON 32 strefowy Dodano: 2012-09-19

Zespół sypialnia24.com ma przyjemność przedstawić nowy, 32 strefowy materac KINGSTON. Materac, który jest efektem połączenia zaawansowanych technicznie komponentów i nowatorskich rozwiązań, popartych latami badań i doświadczeń. więcej ...
NOWOŚĆ łóżka Napoli i Milano

NOWOŚĆ łóżka Napoli i Milano Dodano: 2012-02-27

Szanowni Klienci,

mamy przyjemność oddać w Wasze ręce, dwa nowe modele łóżek: Napoli i Milano, pochodzące ze znanej w całej Europie manufaktury Kurt Royce - Lloyd Loom Company.

 

więcej ...
Łóżka tapicerowane Roma i Amsterdam

Łóżka tapicerowane Roma i Amsterdam Dodano: 2011-12-18

Szanowni Klienci!

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce najnowsze modele łóżek ROMA i AMSTERDAM z wprowadzanej właśnie wiosennej kolekcji. Przy wyborze, kierowaliśmy się jakością i najnowszymi trendami panującymi w meblarstwie.

 

więcej ...
Kolekcja Tokyo - nowoczesne łóżka w stylu japońskim

Kolekcja Tokyo - nowoczesne łóżka w stylu japońskim Dodano: 2011-10-11

Naszym najważniejszym produktem jest kolekcja łóżek Tokyo, która charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i klasyką japońską. Takich łóżek nie ma w sklepach, gdyż jest to nasz autorski projekt.

więcej ...
Sklep internetowy Sypialnia 24.com już działa!!!

Sklep internetowy Sypialnia 24.com już działa!!! Dodano: 2011-10-07

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce sklep internetowy, w którym można już dokonywać zakupów on-line. W naszym sklepie znajduje się cała gama produktów, które z pewnością są przydatne bądź niezbędne w każdej sypialni.

więcej ...